KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13956664
nr 1395 6664
Träsnitt
Oidentifierad konstnär. Lykttändare. Signerad, daterad 1917. Träsnitt, ca 27x17 cm, yttermått inklusive ram: 36x27 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 maj 2021
kl 18:41:23
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr